Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Близько 1,3 мільярда людей у світі живуть за межею бідності - ООН

12 липня 2019 р., 16:10

У світі більш як 1,3 мільярда жебраків людей - ООН

Більше половини жебраків в світі - неповнолітні. Найгірша ситуація складається в центральній і південній Африці, а також на півдні Азії.

В умовах убогості в світі живуть близько 1,3 мільярда людей, з них 663 млн - неповнолітні. Про це повідомляється в новій доповіді Програми розвитку ООН (ПРООН) в п'ятницю, 12 липня.

"Найбільш тривожна ситуація складається в країнах Африки нижче Сахари і в Південній Азії. Індекс злиднів там становить 84,5%. У країнах Європи і Центральної Азії цей показник дорівнює 1,1%. Високий розкид відзначається всередині регіонів: наприклад, в Південній Африці біднота становить 6,3% населення, а в Південному Судані - 91,9. У Південній Азії та ж картина - від 0,8% на Мальдівах до 56% в Афганістані. З країн Європи і Центральної Азії в Таджикистані індекс убогості досягає 7,4%, а в Вірменії, наприклад, тільки 0,2%", - говорить доповідь ООН.

В першу чергу страждають найменш захищені люди, включаючи дітей. Більшість жебраків дітей живе в країнах Африки і Південної Азії. У Буркіна-Фасо, Чаді, Ефіопії, Нігерії і Південному Судані близько 90% дітей у віці до 10 років живуть в умовах, які підпадають під визначення "багатоаспектних злиднів".

Дослідження проводилося в 101 країні світу, включаючи 31 - з низьким рівнем доходу, 68 - із середнім і дві - з високим. Експерти вивчали ситуацію за кількома показниками - враховувався дохід, здоров'я, умови роботи і загрозу насильства.

Як повідомляли в ООН раніше, кількість біженців у світі перевищила 70 мільйонів осіб.

ООН також передавала, що в світі зросла кількість довгожителів.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com