Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Україні почалася серійна модернізація танків Т-64

12 серпня 2019 р., 13:49

Потужності двох танкових підприємств дозволяють провести модернізацію всіх Т-64 в найближчій перспективі.

Львівський бронетанковий завод налагодив серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року, які оснащені тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації і новим динамічним захистом. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому в понеділок, 12 серпня.

Зазначається, що при модернізації в танк встановлюється новий прицільний комплекс навідника з тепловізором, який забезпечує виявлення, розпізнавання і знищення противника вогнем 125-мм гармати в будь-який час доби і за будь-яких погодних умов.

Водночас інші члени екіпажу отримають нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління.

"Ці прилади мають високу стійкість до світлових перешкод, вони не чутливі до засвічування навіть при використанні противником спеціальних перешкод в інфрачервоному діапазоні", - йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно підсилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним і бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу "ударне ядро".

"Ще однією особливістю Т-64 зразка 2017 року є система супутникової навігації від Держпідприємства Оризон-Навігація, що входить до складу ДК Укроборонпром. Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, дозволяє в режимі "онлайн" обмінюватися надійно зашифрованими даними", - сказано в повідомленні.

Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями Либідь К-2РБ, які забезпечують надійний захищений від перешкод і перехоплення зв'язок на дистанції до 70 кілометрів.

Раніше модернізацію танків Т-64 до цього рівня проводив тільки Харківський бронетанковий завод, який вже направив до ЗСУ понад півтори сотні Т-64 зразка 2017 року. А завдяки потужностям Львівського бронетанкового заводу процес переозброєння української армії модернізованими машинами буде проходити значно швидше.

В Укроборонпромі зазначили, що потужності цих двох танкових підприємств дозволяють, за наявності стабільного замовлення і фінансування з боку замовника, провести модернізацію всіх Т-64 в найближчій перспективі.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com