Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мінську не погодили нову дату розведення сил

15 жовтня 2019 р., 20:06

В ОБСЄ констатували збільшену кількість обстрілів уздовж лінії зіткнення на Донбасі.

На переговорах Контактної групи в Мінську у вівторок, 15 жовтня, не змогли узгодити нові терміни розведення військ на Донбасі. Про це повідомив за підсумками зустрічі спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, пише ТАСС.

Сторони сьогодні підтвердили необхідність виконання домовленостей з розведення сил. Обговорювалися нові дати і графік розведення. Але домовленостей щодо конкретної дати не досягли", - сказав він.Сайдік констатував збільшену кількість обстрілів уздовж лінії зіткнення на Донбасі."Не можу позитивно оцінити дотримання режиму припинення вогню, кількість порушень значно зросла", - сказав він.У свою чергу, повпред РФ Борис Гризлов звинуватив Україну у зриві розведення сил і засобів на Донбасі, узгоджене 1 жовтня."На минулій зустрічі контактна група погодила графік розведення сил у Петровському і Золотому. Процес повинен був початися 7 жовтня. Однак київська сторона відмовилася починати розведення. Відповідно, збройні сили Донбасу були змушені залишитися на колишніх позиціях. Спроби почати розведення в наступні дні також були зірвані з боку Києва", - сказав Гризлов.

При цьому він не згадав про умови для розведення сил - відсутності обстрілів сім діб.Повпред РФ підкреслив, що саме позиція української влади гальмує реалізацію мінських угод. "Якби Київ проявив політичну волю до виконання своїх мінських зобов'язань, ситуація зрушила б з мертвої точки. На тій ділянці, де Київ виконав свої зобов'язання, на ділянці у Станиці Луганській, ситуація стала більш безпечною. Там стає можливим відновлення зруйнованих об'єктів, стає легше повсякденне життя людей", - зазначив Гризлов.Більш того, Гризлов заявляє про загрозу загострення ситуації через націоналістів.За словами повпреда РФ, контактна група працюватиме над розвитком можливості прямого діалогу Києва з Донецькою та Луганською народними республіками.Нагадаємо, 14 жовтня мало пройти розведення сил на Донбасі, але воно знову було зірвано через обстріли сепаратистів.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com