Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді на семінарі презентують американський досвід соціального підприємництва

20 листопада 2019 р., 12:35

27 листопада в Ужгороді відбудеться семінар «Соціальне підприємництво: американський досвід». Організатори заходу – громадські організації, представники яких проходили стажування у Корвалісі (штат Орегон)

«Стажування за темою «Соціальне підприємництво» відбулося за програмою обміну делегації, що є одним із напрямків діяльності Асоціації міст-побратимів. Наша співпраця з американськими друзями здійснюється в ім’я миру та задля покращення якості життя. Які ж методи досягнення передового досвіду США в цьому напрямку та перспективи його імплементації в наших реаліях - це і є ключова мета поїздки, а також прагнення поділитися враженнями з активною громадською спільнотою Закарпаття», - розповідає Ольга Качмар, президент Асоціації міст-побратимів.

Під час семінару делегати поділяться враженнями, розкриють секрети успіху американських громадських та урядових об’єднань, кооперативів, які займаються соціальним підприємництвом.

«Ми відвідали понад два десятки дуже прогресивних і фінансово-незалежних організацій. Вони активно займаються бізнесом. Одні виготовляють товари, інші надають різноманітні послуги: починаючи від організації івентів, рекламної діяльності, і завершуючи профпідготовкою та працевлаштуванням людей з інвалідністю. Вся їх увага зосереджена на соціальній місії і позитивному впливі на суспільство. Дуже хочеться, щоб наші громадські організації «увімкнули» здоровий прагматизм, почали розвивати бізнес-ідеї і заробляти», - зазначає співзасновниця ГО «Щасливі діти» Людмила Сюзева.

У програмі семінару:

презентація моделей соціального підприємництва на конкретних прикладах діяльності американських громадських організацій та урядових установ;

аналіз і обговорення;

робота в групах над конкретними ідеями соціальних бізнес-проектів;

генерування ідей щодо імплементації соціального підприємництва у діяльність громадських організацій на Закарпатті;

обговорення ризиків і перспектив розвитку.

Організатори запрошують до участі представників і представниць громадських та урядових організацій, навчальних закладів, а також усіх, кому цікава тема соціального підприємництва. Участь у заході безкоштовна.

Семінар відбудеться у приміщенні Закарпатської обласної ради (зал Малої колегії).

Адреса: м. Ужгород, площа Народна, 4.

Початок заходу о 10:00.

Організатори:

ГО «Асоціація міст-побратимів м.Ужгород»

ГО «Товариство захисту осіб з інвалідністю «Надія»»

ГО «Щасливі діти»

ЦСОД «Дім Милосердя».

{g}
Щасливі діти

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com