Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Грузії на час надзвичайного стану ввели "сухий закон"

31 березня 2020 р., 21:25

У Грузії з 31 березня заборонено функціонування всіх об'єктів продажу алкогольних напоїв з метою боротьби з епідемією коронавірусу

Про це повідомляє Грузія Online.

"У Грузії з 31 березня до закінчення терміну надзвичайного стану (21 квітня) заборонено функціонування всіх об'єктів з реалізації алкогольних напоїв", - йдеться у повідомленні.

Протягом усього періоду дії режиму надзвичайного стану, діяльність ресторанів, об'єктів громадського харчування допускається тільки шляхом обслуговування з доставкою на місце або вивезення продукту транспортним засобом без допуску споживача до закладу.

"На період надзвичайного стану забороняється функціонування об'єктів реалізації спиртних напоїв та пива, а також вина та інших алкогольних напоїв виноградного походження", - сказано на сайті уряду Грузії.

Як повідомлялося, кількість підтверджених випадків коронавірусу у світі перевищила 800 тис. осіб, внаслідок хвороби на планеті померли понад 39 тис. людей.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com