Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Названо раніше невідомий симптом коронавірусу

3 квітня 2020 р., 22:48

Американські лікарі помітили в декого із інфікованих коронавірусом пацієнтів, що у них є висипання на шкірі.

До загального списку симптомів коронавірусу потрапив ще один, який зафіксували медики зі США, пишуть Vesti.Професор дерматології університету Каліфорнії Ренді Джекобс повідомила, що COVID-19 може проявлятися у вигляді висипів на шкірі.Її пацієнт був госпіталізований з діагнозом "коронавірус", і при з'ясуванні анамнезу хвороби вдалося дізнатися про ще один симптом.

"Його симптоми почалися близько 10 днів тому з низької температури, закладеності носа, пізніше виділень з носа і мокрого кашлю без задишки. Пацієнт думав, що у нього застуда. Через тиждень він зауважив тимчасове, несвербляче збліднення, судинне висипання з одного боку на передній частини стегна. Воно спостерігалося протягом 24 годин, а потім повністю зникло. Одночасно з цим судинним висипанням пацієнт помітив яскраво-червону гематурію (кров у сечі) і загальну слабкість", - розповіла лікар.На наступний день ці симптоми зникли, а на зміну їм прийшли сухий кашель, сильна слабкість, а тест на COVID-19 виявився позитивним.Чоловіка поклали в лікарню, він знаходиться на кисневій підтримці.Лікар зазначила, що подібні симптоми виникли не тільки у її пацієнта. Колеги лікаря повідомили, що шкірні висипання були й у інших хворих на коронавірус.Раніше порушення травлення також визнали ще одним із симптомів коронавірусу.А вчені королівського коледжу Лондона назвали втрату смаку і нюху основними симптомами коронавірусу COVID-19.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com