Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На вакцину від коронавірусу потрібно ще $ 2 млрд - СБ

1 травня 2020 р., 17:27

Розробка вакцини займе від 12 до 18 місяців, вважають у Світовому банку. Зараз у світі 120 подібних проектів.

Для розробки вакцини проти коронавірусу необхідно від одного до півтора років і додаткові 2 мільярди доларів. Про це йдеться в заяві керівництва Світового банку, пише Укрінформ.

"Для розробки трьох вакцин проти коронавірусу протягом наступних 12-18 місяців знадобиться $ 2 млрд додаткового фінансування. Ця сума не включає витрати на виготовлення і доставку вакцини", - наголошується в заяві.При цьому наголошується, що просто додаткового фінансування недостатньо для того, щоб вакцину можна було ефективно використовувати."Нам потрібно створити справедливу глобальну систему розподілу, щоб гарантувати, що всі країни, включаючи найбідніші, матимуть рівний доступ до вакцини після її виготовлення", - наголосили в банку.На цей момент у світі налічується 120 проектів з пошуку ефективної вакцини проти коронавірусу, з них вісім перебувають на стадії клінічних досліджень за участю людини.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp