Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ляшко назвав причину спалахів коронавірусу

22 червня 2020 р., 08:05

На погіршення ситуації вплинуло, зокрема, недотримання правил під час перевезення в міському, міжміському та міжобласному транспорті.

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що порушення санітарних норм вплинуло на зростання захворюваності на COVID-19. Про це він повідомив за результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє в суботу, 20 червня, прес-служба Міністерства охорони здоров'я.Були обговорені основні причини, які вплинули на зростання кількості нових випадків захворювання в деяких областях."Основна причина зростання - порушення санітарних заходів суб'єктами господарювання. 

Також на негативну динаміку захворюваності вплинуло недотримання правил під час перевезення в міському, міжміському та міжобласному транспорті. Для недопущення погіршення епідемічної ситуації та вимушеного посилення карантинних заходів буде посилено державний контроль", - підкреслив Ляшко.У МОЗ також анонсували проведення регулярних рейдових перевірок щодо дотримання суб'єктами господарювання встановлених вимог. Буде перевірено режим носіння масок, соціальна дистанція і так далі.Держпродпотребслужба, у свою чергу, посилює державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства і виконанням протиепідемічних заходів у роботі дошкільних закладів, закладів громадського харчування, фізичної культури і спорту, роботи ринків, закладів, які надають послуги з розміщення, об'єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів.Нацполіція, прикордонна служба, установи МОЗ епідеміологічного профілю, місцева влада спільно організовують заходи, спрямовані на використання електронного сервісу Дій удома громадянами, які повинні перебувати в самоізоляції. Також буде посилено контроль за особами з підтвердженим випадком коронавірусної хвороби.Органи місцевого самоврядування повинні забезпечити виділення додаткового транспорту для недопущення скупчення людей у момент пікового навантаження.Нагадаємо, Кабінет міністрів прийматиме рішення про посилення карантину за новою методикою.Ще повідомлялося, що Київ і дев'ять областей не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp