Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Про свою роботу впродовж першого півріччя 2020 року говорили на підсумковій нараді закарпатські рятувальники

7 липня 2020 р., 15:05

Рятувальники відзвітували про пророблену роботу за перше півріччя 2020 року

Сьогодні, 7 липня, в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області відбулася підсумкова нарада за результатами оперативно-службової діяльності за перше півріччя 2020 року під головуванням начальника закарпатських рятувальників Мирослава Щербея. У заході, який відбувся у режимі відеоконференції, взяли участь: керівний склад Управління та начальники структурних підрозділів краю.

Почалась підсумкова нарада з приємного - вручення особовому складу чергових спеціальних звань та відзнак за сумлінну службу. Після відзначення кращих з найкращих, нарада продовжилась офіційною інформацією про діяльність служби порятунку «101».

Так, впродовж зазначеного періоду (станом на 1 липня) на території області зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію, яка виникла 25 квітня. Внаслідок несприятливих погодних умов на території Іршавського району (зливи, шквальний вітер) відбулось руйнування інфраструктури та знеструмлення у населених пунктах.

Також зафіксовано 250 некласифікованих надзвичайних подій, серед яких: ліквідація наслідків дорожньо-транспортних пригод – 31 випадок; 82 залучення на вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, під час яких піротехніки знищили понад 650 одиниць боєприпасів, демеркуризація приміщень - 28 випадків, 24 рази гірські рятувальники виходили на пошуки туристів, тощо

Щодо пожеж, то у порівнянні з аналогічним періодом минулого року їх кількість зменшилась. У 2020 році зафіксовано 1358 пожеж що на 21 % менше ніж за 2019 – 1729. У вогні загинуло 18 осіб та ще стільки ж травмувалося. Майже у всіх випадках причиною цих трагедій є людський фактор та банальне недотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Підсумовуючи захід, Мирослав Щербей визначив основні завдання над якими слід працювати у подальшому. Зокрема, пріоритетними залишаються: готовність рятувальних підрозділів до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій, а також виконання комплексу заходів, спрямованих на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, випадків загибелі людей на них. Це, насамперед, профілактика загибелі людей на водних об’єктах області, під час пожеж, при виявленні вибухонебезпечних предметів, посилення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання нового врожаю, недопущення пожеж в лісових масивах. Комплекс цих заходів дозволить підвищити ефективність реагування підрозділів ДСНС найрізноманітні надзвичайні ситуації, а значить мінімізувати їх наслідки.
У ДСНС України в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com