Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Свалявському районі відкрили три нові амбулаторії

15 липня 2020 р., 14:15

Нові будівлі в селах Голубине, Керецьки та Росош Свалявського району на Закарпатті зведено коштом держави в рамках реалізації державної програми «Велике будівництво»

На знімку: під час відкриття амбулаторії в селі Керецьки (зліва направо) очільник області Олексій Петров, голова Керецьківської ОТГ Михайло Мушка і голова Свалявської райради Мирослава Ливч.

Їх відкрив голова ОДА Олексій Петров разом з народним депутатом України Михайлом Лабою і очільниками району та головами тамтешніх сільських рад.


Зокрема, у великому селі Керецьки, де проживає понад 4300 осіб, зведення амбулаторії групової практики коштувало скарбниці 4,63 млн грн. В одноповерховій зі всіма зручностями споруді, окрім медкабінетів, є й двокімнатна житлова частина для лікаря. До речі, у селі працюють двоє молодих лікарів — Василь Бучмей і Ярослава Балаж. Вони — тутешні, знають усіх мешканців і завжди готові прийти на допомогу.

Очільник області О. Петров наголошує, що незалежно від того, де проживає людина, їй повинні бути доступні якісні медичні послуги — у сучасних і комфортних умовах.

Фото прес-служби ОДА.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com