Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгородській міській раді відбулася зустріч із представниками китайської компанії Alfa Bus

16 січня 2021 р., 14:00

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся напередодні із представниками китайської компанії Alfa Bus – виробником електробусів.

У зустрічі взяли участь офіційний представник Alfa Bus Іво Марінов, головний координатор по Україні Антон Павлюк, директор ТОВ «Євроконтинент», офіційний партнер консорціуму «Best Cars - Alfa Bus» Роман Гнатик, заступник міського голови Василь Пинзеник та директор КП «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра.Як відомо, Ужгород – серед 18 міст-учасників проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ», це наприкінці минулого року визначили у Міністерстві інфраструктури України спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

У рамках цього проєкту в містах передбачається оновлення парків громадського транспорту. Компанія Alfa Bus зацікавлена взяти участь у проєкті, тож презентує свої електробуси в Україні, розпочали з Ужгорода.За словами представників компанії, Alfa Bus – другий за обсягом виробник у Китаї, із 1996 року виготовляє автобуси та тролейбуси. Має всі європейські сертифікати не тільки на автобуси, а й на агрегати та системи, є виробником нового покоління акумуляторних батарей, які забезпечують найдовший пробіг після одного заряду, також мають технологію виробництва зарядних станцій, які дають найкоротший час для повного заряджання. Електробуси цього виробника їздять, до прикладу, в Мілані, Трієсті, Мадриді.Гості розповіли також про переваги електробусів та обладнання, зокрема про малі витрати електроенергії, тривалі гарантійні строки. У планах – створення гарантійних та постгарантійних сервісних центрів обслуговування в Україні, зокрема у містах, які придбають їхні електробуси.Міський голова Богдан Андріїв подякував представникам Alfa Bus за репрезентацію, відзначив, що місто готове розглянути пропозиції від усіх виробників, які братимуть участь у проєкті. Тендерні процедури відбуватимуться за європейською системою разом із ЄІБ.
Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp