Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мери закликали керівництво держави збільшити відсоток зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

2 березня 2021 р., 17:28

Нещодавно

25 лютого відбулося засідання Ради розвитку громад та територій, участь у якому взяли голова Закарпатського РВ АМУ, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, а також члени Правління Закарпатського РВ АМУ – Мукачівський міський голова Андрій Балога та Тячівський міський голова Іван Ковач.

На засіданні Ради було створено Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. «Сподіваюся на ефективну роботу Конгресу, на нову якість відносин між центральною та місцевою владою, на діалог – коли громади, їхні проблеми будуть почуті і спільним завданням стане їхнє вирішення» – зазначив голова Закарпатського РВ АМУ Богдан Андріїв.

Важливо зауважити, що під час засідання Ради розвитку громад та територій міські голови висловили позицію Асоціації міст України щодо необхідності у наступному бюджетному процесі збільшити частину ПДФО, яка буде зараховуватися до місцевих бюджетів. «Попереду нас чекає багато викликів, які слід вирішувати разом. Адже у всіх нас єдина мета – сильна, незалежна, унітарна Україна», - наголосив у своєму виступі Тернопільський міський голова, член Правління АМУ Сергій Надал.

Від імені Правління Асоціації міст України до керівництва держави з проханням збільшити відсоток ПДФО, який буде спрямовуватися до місцевих бюджетів звернувся і Маріупольський міський голова Вадим Бойченко. «Маріуполь пройшов складний шлях випробувань. З 2014 року наше місто стало сильніше та навчилося йти вперед. Ми прийняли до громади 120 тисяч «нових маріупольців». Разом стали будувати вітрину відновленого українського Донбасу» – зазначив міський голова.

Мер міста Золотоноша Черкаської області Віталій Войцехівський також звернув увагу на недостатній рівень фінансового забезпечення територіальних громад та від імені Асоціації міст України закликав керівників держави збільшити частку зарахування ПДФО до місцевих бюджетів.

Нагадаємо, секторальна стратегія «Місцеві фінанси», розроблена Асоціацією міст України в рамках проєкту ПУЛЬС та схвалена Правлінням АМУ, передбачає збільшення частки зарахування ПДФО до місцевих бюджетів до 80%.

Схожі новини

Як на Закарпатті вирішити проблему кваліфікації посадовців у радах територіальних громад
Олег Лукша: «Доля Карпатського Єврорегіону нині залежить від справжніх еліт і громадськості Закарпаття»
У Тячеві місцеві громади прозвітували про піврічну діяльність (ВІДЕО)
Депутати Закарпатської облради підтримали конкурс ініціатив місцевих карпатських громад
Наступний рік стане останнім для добровільного об’єднання громад – експерт Володимир Феськов
Громади Закарпаття мають найближчим часом отримати більше 21 млн. субвенції на соціально-економічний розвиток
До уваги закарпатських громад: АМУ презентувала Практичний посібник із земельних питань
Закарпатські громади можуть позбавити права контролю за працею
В Ужгороді відбудуться Загальні збори Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України
Закарпатським громадам можуть дозволити бути засновниками ліцеїв

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp