Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Що робити, якщо у вашій хаті оселилася отрута?

28 січня 2015 р., 15:41

З термометром слід бути вкрай обережними, але якщо ви вже його розбили - дійте за наступними правилами:

Ртутний термометр, який є в аптечці у більшості закарпатців – не тільки корисний, а й потенційно небезпечний. Один невдалий рух – і в кімнаті розіллється до 5 грамів шкідливої для здоров’я людини ртуті.

Основними симптомами отруєння випарами ртуті є присмак металу в роті, нудота і блювота, слабкість і загальне погіршення здоров’я, сильні головні болі, болісні відчуття в горлі при ковтанні, втрата апетиту, посилене слиновиділення, набряклість і кровоточивість ясен.

При розливі ртуті у квартирі слід дотримуватися такого порядку дій: вивести людей із приміщення та відкрити вікна, із марлевою пов’язкою на обличчі та в гумових рукавичках на руках зібрати ртуть за допомогою спринцівки або аркушів паперу (при цьому заборонено користуватися віником чи пилососом), обробити місце розливу ртуті розчином марганцівки і промити мильною водою, добре провітрити кімнату (дорослим можна заходити до приміщення через добу, а дітям лише через 3 дні).

Наочне відображення зазначених інструкцій – в інфографіці, поданій нижче.










У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp