Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті учасникам АТО та членам родин загиблих військових надано 775 дозволів на відведення земельних ділянок

1 квітня 2015 р., 14:07

Уже підібрано більше тисячі гектарів землі

На сьогоднішній день дуже актуальним є забезпечення військовослужбовців учасників АТО земельними ділянками на території області. Це питання постійно висвітлюється, як в пресі так і на сайтах органів виконавчої влади так і органів місцевого самоврядування.

Так, за ініціативи Головного управління Держземагентства у Закарпатській області разом з територіальними органами у районах розроблено АТЛАС підібраних земельних ділянок учасникам АТО на площу близько 1050 гектарів для подальшого надання військовослужбовцям Збройних сил України, які захищають національні інтереси в цей складний для держави час.

У зв’язку з необхідністю своєчасного інформування військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та членів їх сімей, які беруть (брали) участь у виконанні завдань щодо здійснення АТО по області, розроблено Інформаційні листи, які розповсюджуються через землевпорядників місцевих рад кожному учаснику АТО або членам їх сімей. На сьогоднішній день вже вручено 911таких листів.

На сайтах територіальних органів Держземагентства област, а також на стендах їх та органів місцевого самоврядування до уваги громадськості, розміщено інформацію (покрокова схема) про порядок отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню АТО, у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення особистого селянського господарства, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва.

Беручи до уваги статистику Головного управління Держземагентства у Закарпатській області повідомляємо, що до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування подано в цілому 1808 заяв на отримання земельних ділянок громадянами військовослужбовцями та членами їх сімей, які беруть (брали) участь у виконанні завдань по здійсненню антитерористичної операції, з яких надано дозвіл на розробку документації із землеустрою на 775 земельних ділянок, з них 161 проект землеустрою вже затверджено.

З них, до Головного управління надійшло близько 940 заяв, з яких на даний час надано дозвіл на розробку проектів землеустрою 645 (для індивідуального садівництва 537 наказів та для ведення особистого селянського господарства 108), з яких 139 проектів уже затверджено. До органів місцевого самоврядування учасниками АТО подано більше ніж 870 заяв, з них по м.Мукачево – 316, по м.Ужгород – 430. На даний час місцевими радами області зазначеній категорії громадян надано 130 дозволів на загальну площу 10,74 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Підсумовуючи викладене, зазначаємо, що Головне управління Держземагентства у Закарпатській спільно з територіальними органами, органами місцевого самоврядування та проектними організаціями в сфері земельних відносин постійно сприятиме вирішенню забезпечення та надання земельних ділянок військовослужбовцям та членам їх сімей, які беруть (брали) участь у виконанні завдань по здійсненню антитерористичної операції.

Довідково

Інформуємо, що відведення земельних ділянок здійснюється шляхом безоплатної їх приватизації. Кошти сплачують виключно за виготовлення документації із землеустрою(орієнтовна вартість складає 900 - 950 грн.) та реєстрацію правовстановлюючих документів на земельну ділянку в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно - 239 грн.

Також, звертаємо увагу громадян на активізацію шахраїв, які під виглядом надання правової допомоги і сприянні в «позитивному» вирішенні питання виділення земельної ділянки заволодівають коштами довірливих людей.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp