Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Головний ДАІвець Закарпаття став хрещеним батьком понад сотні малюків (Фото)

3 червня 2015 р., 20:25

Похресників ставатиме більше, адже двері обласного Будинку дитини відкриті для кожного покинутого малюка

Цьогоріч працівники Державтоінспекції Закарпаття взяли шефство над вихованцями обласного Будинку дитини з м.Сваляви. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей до малюків цього закладу приїхав начальника УДАІ області полковник міліції Михайло Бойчук. Зустрічав гостя головний лікар закладу Володимир Бейреш. 

{g}

Нині у Свалявському обласному Будинку дитини виховується більше 100 діток від народження й до 3 років. До них усіх Михайло Михайлович приїхав із батьківською любов’ю, щирим відкритим серцем, із ласкою та подарунками. 

— Діти наше сьогодення, майбутнє і надія нашої країни. Ми, дорослі повинні із самого дитинства турбуватися за них усіх, вести їх чистою світлою стежкою по життю, дарувати їм свою підтримку, доброзичливість та увагу. У цей Будинок дитини я приїхав вперше. Спілкуючись тут із дітьми, я бачу і розумію, наскільки потрібні усім нашим дітям материнське серце, чуйність, турбота та увага. Ми, дорослі, є їхніми татом та матір’ю і саме від нас залежить, як у подальшому складеться доля кожного із них та якими вони стануть, коли будуть дорослими. У нас є можливість подбати про наших дітей, даруючи їм підтримку, частинку домашнього тепла та затишку. Ми маємо бути з ними й засівати з дитинства у їхні серця зерно добра, щирості, взаємодопомоги, поваги, любові. А в майбутньому це зерно проросте і дасть плоди, - каже Михайло Бойчук. 

Головний лікар Володимир Бейреш та працівники обласного Будинку дитини висловлюють вдячність начальнику УДАІ області полковнику міліції Михайлу Бойчуку за турботу, підтримку та увагу, яку він та працівники Державтоінспекції Закарпаття проявляють до малюків закладу. 

УДАІ УМВС України в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp