Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді запрацює Відкритий Університет Майдану

18 грудня 2015 р., 20:14

Відкриють філію в місті вже завтра, 19 грудня, о 12:00.

19 грудня 2015 р. о 12:00 за адресою вул. Волошина 24/4 відбудеться урочисте відкриття Закарпатської філії Відкритого Університету Майдану. Ініціаторами відкриття філії ВУМу виступлять громадські активісти області.

Під час відкриття нової філії Відкритого Університету Майдану буде підписано відповідний протокол про його створення.

Але це не означатиме, що в подальшому неможливо буде взяти участь в роботі ВУМу в якості організатора чи лектора або тренера. Долучитися до роботи зможуть всі охочі поділитися своїми знаннями та досвідом.

Інформаційна довідка:


Відкритий Університет Майдану - це приватна ініціатива кількох викладачів і випускників київських бізнес шкіл, яка з’явилась у грудні 2013 року, втой час, коли Янукович ще збирався правити Україною довічно, Росія виділяла Україні перший транш 15 мільярдів, а хлопці та дівчатка мерзли (коктейлі Молотова ще ніхто не готував), потреба була в тому, щоби чимось зайняти людей - серед яких були розумні і освічені особі, які, звичайно, не звикли гаяти час, і завжди шукали нагоди стати ще більш розумними та освіченими. Так і з’явився ВУМ. Кожен день на Майдані, на відкритій сцені біля Лядських воріт, проходили лекції гуманітарної та економічної тематики. Після Нового року, Різдва, суворих вимог опозиційних політиків до Януковича та багатьох інших подій, ВУМ переїхав до Українського дому, але і досі залишається майданчиком для висловлення думок про майбутнє України та зміцнення власної освіти. Він не перестав ним бути навіть після перемоги революції, та заклика Турчинова розійтися по домівках.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp