Де саме і які спортивні, дитячі та багатофункціональні майданчики облаштовувати в місті сьогодні продовжували обговорювати в Ужгородській міській раді. Нагадаємо, ідеться про реалізацію нещодавно прийнятої Програми будівництва дитячих та спортивних майданчиків у м. Ужгород на 2017-2021 роки.
Уже паспортизовано 94 майданчики, прийнято на баланс 44, ще 50 будуть прийняті на найближчому засіданні виконкому міськради.
Окремі модулі і варіанти комплексів із них для дитячих розваг, а також для спортивних занять, гойдалки, які виробляє ужгородський завод «Турбогаз», представили директор підприємства Михайло Качур та його заступник із комерційних питань Ірина Кірпа. Докладно розповіли про матеріали, з яких роблять блоки, їх компонування та монтаж, наявність сертифікатів, показали також зразки супутніх елементів – лавок, ліхтарів, кришок люків.Нагадаємо, робочу групу щодо майданчиків очолює заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, у її роботі беруть участь депутати Ужгородської міської ради, представники управління культури, спорту, сім’ї та молоді, капітального будівництва, департаменту міського господарства, інших управлінь та відділів. Основні критерії – щоб якомога більше мешканців могли користуватися майданчиком і щоб ОСББ, ЖРЕР чи громадська організація взяли його на баланс, утримували і доглядали. Майданчики, які знаходяться на території навчальних закладів до цієї програми не входять.
{g}
На цей рік затвердили, попередньо, облаштування багатофункціональних майданчиків на таких прибудинкових територіях:
- вул. Руданського (мікрорайон "Шахта")
- вул. Лисенка (Горяни)
- сквер позаду будівлі Закарпатської ОДА
- Добролюбова, 4-6
- Ген. Свободи, 5
- Легоцького, 64
- 8-го Березня, 17-19
- Капушанська,151-155
Обговорили також порядок реалізації проектів щодо дитячих майданчиків, які перемогли по Громадському бюджету.