Доктор Екарт Штратеншульте розповів, що проект "Німецько-Українська академія ефективного управління та розширення прав і повноважень у Європі" (AGREE) є освітнім проектом для українських посадовців, розробленим Європейською Академією Берліну у тісній співпраці із урядом ФРН та України. За його словами, сьогодні увага Німеччини прикута до прагнення України увійти у європейське співтовариство та реформ у державі.
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Петік щиро подякував директору Європейської Академії Берліну за увагу до України та, зокрема, до Закарпатської області, яка може стати локомотивом у просуванні всіх проєвропейських намірів на ефективне врядування у нашій країні, адже область межує з європейськими країнами та й історично має такий досвід.
Співпраця Академії з Україною розпочалася з 2014 року. Навчання проводяться для держслужбовців. Представники з області вже пройшли декілька навчальних модулів у Берліні.
Раніше Академія запрошувала учасників програми на пятитижневий курс. Але цьогоріч програму розділили на дві частини: онлайн-навчання та семінари в Берліні, які займатимуть два тижні, позаяк обласним адміністраціям складно відпускати своїх працівників на такий термін.
Заради ще кращого поширення знань, до Німеччини повторно запросять випускників семінарів, щоб з ними провести інтенсивний курс для отримання кваліфікації «Тренер».
Департамент інформаційної діяльностіта комунікацій з громадськістю ОДА