Тренувальний маршрут проходив на Боржавських полонинах з виходом зі сторони с. Березники Свалявського району через гори Магура-Жиде, Гимба, Великий Верх та Плай та фінішував в смт Воловець.
Основна ідея таких тренувань - передача навичок досвідчених рятувальників молодшим колегам; закріплення практичного досвіду роботи рятувальників при проведенні пошуково- та аварійно-рятувальних операцій на випадок виникнення різного роду НС в гірській та лісистій місцевості краю.
Під час таких навчань підвищується рівень боєготовності гірських рятувальників, виховується згуртованість, відповідальність та взаємодопомога серед особового складу гірської пошуково-рятувальної частини, що також є одним з головних чинників під час рятування людських життів у горах. А з огляду на те, що Закарпаття набуває все більшої популярності серед туристів не тільки нашої країни, а й іноземців, питання безпечного відпочинку повинно бути пріоритетним для подальшого розвитку туристично-рекреаційного комплексу регіону.
Саме задля безпеки кожного відпочивальника у всіх гірських районах цілодобово чергують рятувальники Закарпатської гірської пошуково-рятувальної частини, які завжди готові прийти на допомогу.
Нагадаємо, що перед тим Рахівська група, куди входять гірські рятувальники Ясіня, Лазещини, Усть-Чорної та Рахова, в складі 23 осіб проводили аналогічні тренування в урочищі Драгобрат.
На навчальному маршруті протяжністю близько 47 кілометрів, рятувальники вдосконалювали свою майстерність під час евакуації потерпілих з гірськолижних витягів на випадок їх аварійної зупинки. А далі вони в гірських ущелинах шукали умовних потерпілих, цим самим закріплювали свої навички орієнтування на місцевості з допомогою мапи, компасу та GPS-навігаторів, відпрацьовували дії під час рятування умовних травмованих з гірських схилів.
У ДСНС України у Закарпастькій області