Відбулася зустріч.
В Ужгороді у родинах опікунів та піклувальників проживають 115 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зазвичай, коли діти втрачають батьків, їх влаштовують у сім'ї родичів: бабусь, дідусів, тіток, дядьків або дорослих братів чи сестер, які турбуються про них та оточують любов'ю. Але такі дітки потребують не лише турботливого ставлення та комфортних умов проживання - опікуну потрібно забезпечити дитині відповідний розвиток та виховання. І найголовніше - підготувати дитину до самостійного життя, особливо після того, як фінансова підтримка з боку держави буде припинена. У вирішенні цих питань опікунам і піклувальникам допомагають відповідні служби. Саме про це сьогодні говорили в Ужгородській міській раді, де провели спільні збори опікунів та піклувальників.
Відкриваючи захід, керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара наголосила, що міська влада переймається умовами виховання та розвитку дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а на цих зборах опікуни та піклувальники зможуть отримати консультаційну допомогу, поради від спеціалістів, і взагалі, завжди можуть розраховувати на підтримку міської ради та звертатися по допомогу.
Участь у зборах також брали начальник служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлана Якімеліна, начальник Служби у справах дітей Ужгородської міської ради Марина Арокгаті, заступник начальника відділу соціальних допомог Управління праці та соціального захисту населення Вікторія Лучинець, начальник відділу реєстрації місця проживання Володимир Кравчук, директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Іван Фленько, заступник начальника управління охорони здоров'я Ірина Столярова, заступник начальника відділу спорту, сім'ї та молоді Роман Воловар, працівники служб у справах дітей Ужгородської, Перечинської, Великоберезнянської райдержадміністрацій та Чопської міської ради.
Ужгородська міська рада