Однак, перебуваючи на водних об'єктах, завжди потрібно пам'ятати про власну безпеку. Знання та виконання правил поведінки на воді - запорука безпеки життя.
З початку року в Закарпатській області 21 людина вже загинула на водних об’єктах, з них 10 випадків трапилося впродовж липня 2017 року. Лік жертвам на воді відкрив уже й серпень. На сьогодні - це один потопельник. Причиною трагічних випадків, передусім, є нехтування правилами поведінки людей на воді.
Для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій (небезпечних подій) на водних об’єктах і мінімізації їх негативних наслідків учора, 3 серпня, працівники Міжгірського районного відділу Управління ДСНС у Закарпатській області спільно з представниками Міжгірського відділення Хустського відділу ГУ НП України в Закарпатській області провели рейд по традиційних, але, на жаль, стихійних місцях масового відпочинку населення на водних об'єктах району - це ріка Ріка.
У ході профілактичної роботи рятувальники розповіли громадянам, що потрібно та чого не можна робити, аби відпочинок біля води приносив тільки задоволення й не спричинив біди. Також пояснили відпочивальникам у чому небезпека купання в невідведених для цього місцях; застерегли від пірнання у воду з обривів та мостів і нагадали про заборону купання у нетверезому стані. Також рятувальники звертали увагу дорослих на постійний нагляд за дітьми під час їхнього купання; пояснювали небезпеку купання наодинці та на далеку відстань від берега.
Відпочивальникам фахівці ДСНС роздали пам’ятки попереджувального характеру з основними правилами безпечного поводження на воді.
Управління ДСНС України в черговий раз застерігає населення бути обережними біля води. Попереду вихідні дні, які, за прогнозами синоптиків, будуть спекотними. Отож, відправляючись на водний відпочинок, треба усім пам'ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір місць для купання та суворе дотримання правил поведінки на воді.
У ДСНС України у Закарпатській області