. Фотокореспондент інформагенції AFP на власні очі бачив труп застреленого у голову протестувальника. "Вони були частиною групи, яка протестувала в цьому районі і поліцейських відправили вгамувати хаос, - заявив один з поліцейських на умовах анонімності. - Нам сказали, що багато хто (з протестувальників - Ред.) також є злодіями".
Окремі протести почалися в Найробі, а також у місті Кісуму на заході країни після того, як кандидат від опозиції Раіла Одінга заявив про фальсифікацію результатів виборів, коли попередні результати, оголошені центрвиборчкомом, показали впевнену перемогу кандидата від влади.
Впродовж середи, 9 серпня, медіа повідомляли про застосування силовиками бойових патронів для розгону протестних демонстрацій як у Кісуму, так і в Найробі.
Як повідомлялося, напередодні в Кенії в цей день пройшли вибори президента та парламенту, а також сенаторів, губернаторів та представниць жінок. На виборах президента країни, за результатами опитувань, приблизно рівну підтримку мають нинішній глава держави Ухуру Кеніата та кандидат від опозиції, колишній прем'єр-міністр Кенії Раіла Одінга. Згідно з законодавством, для перемоги у першому турі кандидат має набрати понад 50 відсотків голосів та отримати щонайменше 25 відсотків голосів у половині регіонів Кенії.
Джерело: Українська служба DW