Закарпатці звертаються з питань соціального забезпечення, спадкового, земельного, сімейного та житлового права. Загалом в області протягом минулого року зареєстровано понад 11 тисяч звернень клієнтів.
Торік в області діяли з чотири десятка дистанційних пунктів доступу до правової допомоги, фахівці здійснили майже півтисячі виїздів мобільних консультаційних пунктів по області. Про це під час брифінгу в прес-центрі Закарпатської ОДА повідомив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Закарпатській області Василь Попадинець.
Право на безоплатну вторинну правову допомогу - захист, представництво інтересів у судах, складення документів процесуального характеру тощо – мають діти-сироти, ветерани війни, учасники АТО, малозабезпечені, люди з інвалідністю, переселенці, біженці. А також з початку нинішнього року постраждалі від домашнього насильства або насильства за ознакою статі та діти.
Тож якщо ви, ваші рідні чи знайомі потребують правової підтримки, звертайтесь до найближчих місцевих центрів чи бюро правової допомоги на Закарпатті, або зателефонуйте за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги в Україні; цілодобово та безкоштовно в межах України).