Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

17,5 мільйонів виділили на відпочинок та оздоровлення дітей

22 липня 2014 р., 18:27

Оздоровлення дітей в області проводиться з початку року

Про стан оздоровлення та відпочинку закарпатських дітей у 2014 році поінформував заступник директора департаменту-начальник управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Віталій Ерфан. З

а словами Віталія Йосиповича, із загальної чисельності дітей шкільного віку (від 7 до 17 років), а це - 146 615 осіб, цьогоріч планується охопити оздоровленням та відпочинком 43 388 дітей. Станом на 15 липня ц.р. на Закарпатті вже фактично охоплено оздоровленням та відпочинком 35 445 дітей. З них - 26 621 пільгових категорій, 8 532 - оздоровлено, решта 26 913 - забезпечено відпочинком. Посадовець каже, що на сьогодні пріоритетом залишається якість оздоровлення та відпочинку дітей, недопущення зменшення кількості дітей, які потребують оздоровлення, а також унеможливлення скорочень кількості літніх таборів у краї. 

Що стосується дітей пільгових категорій шкільного віку, яких планується охопити оздоровленням та відпочинком, то їх чисельність складає 39 037 осіб. З них – 1758 діти-сироти або позбавлені батьківського піклування, 966 - діти- інваліди, 19 777 – діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, 250 – діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, 15 – діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, 4 705 – діти, які перебувають на диспансерному обліку. Станом на 15 липня ц.р. оздоровленням та відпочинком охоплено 26 621 дітей пільгових категорій. З них – 807 діти-сироти або позбавлені батьківського піклування, 526 - діти-інваліди, 10 760 – діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, 129 – діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, 16 – діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, 3493 – діти, які перебувають на диспансерному обліку. 

«Кількість дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які планувались до роботи влітку 2014 року в Закарпатській області складає 283. На сьогодні їх загальна кількість 302, в тому числі 24 – дитячі заклади санаторного типу та позаміські заклади оздоровлення та відпочинку, 273 – табори з денним перебуванням, 5 – наметові містечка. Що стосується фінансування, то з бюджету області заплановано 10,5 млн. грн.. на підготовку оздоровчої кампанії та 7 млн грн - на проведення оздоровчої кампанії у 2014 році. В області також спостерігається тенденція до зростання кількості дітей, охоплених оздоровленням та відпочинком в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», – зазначив Віталій Ерфан, заступник директора департаменту – начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА. 

Також Віталій Йосипович відмітив те, що оздоровлення дітей в області проводиться з початку 2014 року, в основному для тієї категорії дітей, які потребують цього за медичними показниками. Але масовий відпочинок та оздоровлення все ж припадає на літній період, коли закінчується навчальний рік. На Закарпатті дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, в основному, працюватимуть в чотири зміни. 

За кошти обласного бюджету у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Мінерал» Тячівського району направлено на оздоровлення 32 дитини-інваліди вихованці Вільшанського і Виноградівського дитячих будинків- інтернатів. Наостанок Віталій Ерфан зауважив, що за ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Лунченка на нещодавній сесії Закарпатської облради додатково виділено з бюджету області майже по 100 тисяч гривень більшій кількості РДА та МВК на придбання путівок для дітей пільгових категорій. 
Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp