Саме тут є всі умови, щоб вирощувати й продавати «плоди землі». Однак чимало зусиль докладають аграрії краю, аби виростити якісний урожай. І немалу роль на всіх етапах роботи відіграє охорона «плодючої землі».
На жаль, не тільки від шкідників слід охороняти врожай, а й від «доброзичливців», які легко спокушаються на чужу землю або те, що на ній росте. Поліцейські охорони Закарпаття розповідають, що можуть допомогти у захисті угідь.
- Охорона сільських угідь, полів, складських приміщень. Ми маємо можливість забезпечити фермерів як фізичною, так і технічною охороною, як на етапі посіву, так і під час збору врожаю. Крім того, забезпечивши себе поліцейською охороною, аграрії отримують один із найефективніших способів захисту від рейдерського захоплення майна та об’єктів, у тому числі - сільськогосподарського призначення, - наголосив Андрій Литовченко, начальник Управління поліції охорони в Закарпатській області.
Багаторічний досвід охорони таких об'єктів дозволив поліцейським виробити чіткий алгоритм дій - для охорони сільськогосподарських угідь і полів створюються стаціонарні пости та мобільні групи, які безпосередньо охороняють ввірені їм території.
До слова, Управління поліції охорони в Закарпатській області звертає увагу на необхідність негайного інформування органів Національної поліції про можливі конфлікти майнового характеру, які можуть призвести до неправомірних рейдерських захоплень, а також заздалегідь подбати про свою безпеку та охорону майна вповноваженою структурою – поліцією охорони.
Звернутися за додатковою інформацією Ви можете безпосередньо до територіально підрозділу поліції охорони, або ж за телефонами:
0 800 502 220
097 0 502 220
073 0 502 220
099 0 502 220
Управління поліції охорони в Закарпатській області