Третя хвиля мобілізації розпочалась. За це проголосували народні обранці. Цього разу дещо змінились вимого до хлопців, вікові обмеження.
Президент України подав до Верховної Ради указ Про часткову мобілізацію. Документ зареєстрували в парламенті. Відтак найближчим часом військовозобов’язаним почнуть надходити повістки. Пан Микола – пенсіонер, каже це вимушений крок влади. Потрібно щось робити , аби захистити країну від окупанта. Чоловік розповідає своє бачення ситуації, навіть не підозрюючи, що сам ще придатний до служби. Згідно з Указом президента термін мобілізації 45 діб. Якщо минулого разу призивали до 25 років, то цього разу в армію можуть забрати і 60-тирічних.
Що стосується кількості громадян, які можуть бути мобілізовані, то, за попередніми даними, вона може становити від 30 до 50 тис. Скільки саме з Закарпаття наразі невідомо. Не прийшов поки що і наказ про мобілізацію. Якщо говорити про потенційних солдатів, то їх в області більше 80 тисяч, розповів головний комісар. Та чи готові хлопці, ризикуючи своїм життям, захищати вітчизну? З кожним днем все більше повідомлень про загиблих, разом з тим і про перемоги української армії. Але чому закарпатці мають помирати на Донеччині, в той час, як жителі Донецька, Луганська відпочивають на Закарпатті, питає пан Андрій. Тим не менше, переважна частина опитаних, кажуть: готові йти на війну. Та чи відпустили б матері своїх синів, чоловіків чи братів? І ужгородські матері, і молоді хлопці налаштовані патріотично. Хоча і сподіваються, що вже завтра війна закінчиться. Ті люди які вже і армії, службу таки продовжать, поки не буде наказу про демобілізацію. Невідомо скільки часу будуть служити новопризвані. Можливі тільки відпустки. Варто нагадати призвати можуть тих хлопців, що служили в українській чи радянській армії, пройшли медичну комісію., від повноліття до 60. А відповідальність за ухилення від призову за мобілізацією, відповідно до ст. 336 Кримінального кодексу України передбачена позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.