Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Поліція зібрала органи правового забезпечення громадян Закарпаття

12 червня 2018 р., 14:25

Для вироблення єдиного алгоритму боротьби з порушеннями

Сьогодні, 12 червня, під головуванням старшого інспектора з особливих доручень Управління забезпечення прав людини НПУ Тетяни Трильо відбувся круглий стіл за участі управління соціального захисту населення, територіального управління юстиції, товариства інвалідів, представника Міністерства соціальної політики по справах внутрішньо переміщених осіб, центру надання вторинної правової допомоги та представника Української Гельсінської спілки з прав людини. Темою зустрічі стало забезпеченя прав людини та недопущення їх порушення в краї. Від ГУНП в Закарпатській області до обговорення долучилися спеціалісти управління превентивної діяльності та слідчого управління.

Крім захисту інтересів нацменшин, осіб з обмеженими можливостями та вимушених переселенців, важливу увагу приділили питанням цивільно-правового захисту. Працівники поліції звернули увагу на те, що доволі часто на лінію «102» звертаються громадяни, які мають проблеми з правопорушеннями, які регламентує Цивільний кодекс України і патрульні з дільничними проводять просвітницьку роботу з такими особами, пояснюють їм як діяти в подібних випадках.

Правоохоронці наголосили на потребі ширшого висвітлення різниці між порушеннями цивільного, адміністративного та кримінального характеру, адже такі питання не завжди зрозумілі людям без правової освіти.
Присутні на зустрічі поділилися власним досвідом роботи в питаннях забезпечення прав людини, розповіли про програми та стратегії, відповідно до яких працюють та погодилися на співпрацю і розробку спільних проектів, які можуть бути корисними в цьому напрямку роботу.

Старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини НПУ Тетяна Трильо наголосила, що сьогоднішня зустріч – це лише початок і спільною роботою поліції та таких організацій вдасться досягнути комплексного підходу до проблем порушення прав людини.

«Кожен повинен розуміти, що захист прав – це в першу чергу завдання самої людини. У разі посягання на свободи, потрібно не мовчати, а одразу звертатися до поліції чи регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Замовчування проблеми не дасть змінити ситуацію», – наголосила Тетяна Трильо.
Відділ комунікації поліції Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp