Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – детальних планів території, обмеженої вулицями Мистецькою, Затишною, Василя Стефаника та Фруктовою, а також території, обмеженої вулицями Глиняною, Марка Черемшини, Миколи Лелекача та Василя Стефаника, пройшли напередодні в Ужгородській міській раді.
Головував на слуханнях начальник управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради Олег Боршовський, він ознайомив із порядком денним та регламентом засідання.
Присутнім представили перший проект, зазначили, що протягом місяця звернень та пропозицій від мешканців не надходило.
Отож детальний план проекту території, обмеженої вулицями Мистецькою, Затишною, Василя Стефаника та Фруктовою, було запропоновано прийняти з наступними показниками:
територія в межах проекту – 1,356 га,
- загальна кількість ділянок індивідуальної житлової забудови – 18;
в тому числі, проектованих – 4;
- площа проектованих ділянок індивідуальної житлової забудови – 3444 м2;
- площа забудови (проектована) – 400 м2.
Учасники громадських слухань одноголосно підтримали детальний план цієї території.
Інший детальний план, який винесли на громадські слухання - території, обмеженої вулицями Глиняною, Марка Черемшини, Миколи Лелекача та Василя Стефаника. За місяць, протягом якого можна було подавати пропозиції та зауваження, надійшло одне звернення щодо врахування у детальному плані території земельних ділянок для ведення сільського господарства, якими користуються вже 15 років, та нерозподілу під садибну забудову 4 ділянок. Під час слухань це звернення взяли до уваги, тож детальний план схвалили з наступними техніко-економічними показниками:
Територія в межах проекту – 0,688 га,
- загальна кількість ділянок індивідуальної житлової забудови –5;
- площа проектованих ділянок індивідуальної житлової забудови – 0,3437 га;
- площа забудови індивідуальної житлової забудови (проектована) – 500 м2;
- площа проектованих ділянок резервної громадської забудови – 0,2671 га;
- площа мощення – 812 м2.
Наразі управління містобудування та архітектури має підготувати проекти рішень, які згодом внесуть на розгляд сесії Ужгородської міської ради.