Ви заінтриговані?
15.10.2019 запрошуємо всіх на концерт камерної музики у виконанні: солістів
Андрія Шинкевича (контрабас, Мінськ) та Марини Ромейко (фортепіано, Мінськ);
диригенти
Богдан Дашак, Павло Греньо (Львів);
камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії. Керівник – заслужений артист України
Владислав Юрош.
Отже, знайомтесь:
Андрій Шинкевич початкову музичну освіту опанував у музичному ліцеї при Білоруській державній музичній академії (м. Мінськ), де вперше і познайомився з контрабасом (кл. професора Кривошеєва М.О.), в 2001р. вступив до Hochschule für Musik und Theater München у клас професора К.Трумпф а з 2006 року продовжив навчання в м. Нюрнберг, в класі професора М. Дорін.
Музикант є лауреатом чисельних конкурсів (Білорусь, Молдова, Чехія, США).
У 2007 році артист державного оркестру ім. Е.Ф.Свєтланова (Російська Федерація). 2008-2009 – концертмейстер Вюртембергського камерного оркестру (м. Хайльбронн, Німеччина). У 2010 році – помічник концертмейстера Гамбургського оперного театру. З 2014 року є концертмейстером оркестру «MusicAeterna» (диригент Теодор Гуррентціс). Учасник міжнародного ансамблю контрабасистів «Bassiona-Amorosa» у складі якого в 2015 році нагороджений премією «Echo-Preis» (м. Мюнхен).
Марина Ромейко Навчалася: Республіканська гімназія-коледж при Білоруській державній академії музики (кл. викладача Е.С.Соболєвой та Е.Г.Пукста); Universität für Musik und darstellende Kunst Wien (клас проф. Флорес Н.); в аспірантурі (клас проф. Владар С.) отримала ступінь «Magistra artis». Була учасницею Міжнародних шкіл виконавської майстерності та майстер-класів відомих музикантів (Leif Ove Andsnes, Олег Майзенберг,Steven Isserlis, Альтенберг Тріо, Юліан Рахлін, Юрій Башмет та ін.).
Виконавиця є лауреатом та дипломантом міжнародних фортепіанних конкурсів та фестивалів. Бере активну участь у концертній діяльності Білорусії та закордоном. Майстерно володіє органом, клавесином, а також – клавікордом та хамерклавіром.
Вона також є артисткою Державного камерного оркестру Республіки Білорусь та викладачем Республіканської гімназії-коледжу при Білоруській державній академії музики.
Богдан ДашакЗакінчив Львівську державну консерваторія ім. М. Лисенка, спеціалізація «Оперно-симфонічне диригування» (клас проф. Ю. Луціва). Як диригент неодноразово брав участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, зокрема, фестиваль до ювілею М. Каллас, конкурс-відбір до міжнародного конкурсу ім. М. Каллас, конкурс альтистів та віолончелістів, міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах ім. Д. Біди, концерт фестивалю ім. М. Лисенка та багато інших. Разом із солістами з Норвегії диригував з оркестром оперної студії Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка. Брав участь у турне до Норвегії з концертами та репертуаром сучасних норвезьких композиторів, а також у міжнародному музичному фестивалі «Музика без кордонів» (м. Ужгород) з музикою Ф. Пуленка.
Музикант вміло поєднує концертну і педагогічну діяльність. Студентка О. Линів стала лауреатом престижного міжнародного конкурсу ім. Г. Малера в м. Бамберг (Німеччина). Серед випускників-студентів Богдана Дашака є головні диригенти оперних театрів та симфонічних оркестрів України та зарубіжжя. Серед них В. Лемко (Познанський оперний театр), А. Смірнов (Краснодарський оперний театр), О. Линів (Баварська державна опера), І. Довгович (Оперний театр м. Кошице).
Павло Греньо уродженець м. Виноградів. З 9 років учень музичної школи ім.Б.Бартока по класу гітари (клас викл. Іванишинець М. Ю.). У 2010 році вступає до Львівського музичного училища імені С.П. Людкевича в клас Брюхіна П.В. Лауреат всеукраїнських конкурсів як соліст, так і в складі гітарного квартету (м.Кропивницький, 2013; м.Київ, 2012).
Незабаром виконавця відзначають на державному іспиті з «Диригування» як такого, що володіє особливим відчуттям оркестру і особливим хистом до цієї справи (клас викл. народного артиста України Личенка О. В.).
З 2014 року Павло студент кафедри оперно-симфонічного диригування Львівської національної музичної академії ім.М.В.Лисенка (клас викл. заслуженого артиста України Дашака Б. З.). Лауреат Всеукраїнського конкурсу диригентів «Музична Таврія» (м.Херсон, 2016).
Організував студентський камерний оркестр «Anima», з яким виступав на концертних майданчиках міст: Дніпро, Кривий ріг, Львів, Дрогобич та інші.
Камерний оркестр – колектив якому цілком до снаги самотужки готувати серйозні концертні програми і виступати перед будь-якою аудиторією.
Створений у 1978 році. З перших років заснування камерний оркестр зайняв високу позицію в музичному мистецтві краю та країни, свідченням чого є високі відзнаки колективу: лауреат 2-го Всеукраїнського конкурсу камерних оркестрів (1983р.) та багаторазовий лауреат обласної премії ім. Дезидерія Задора в жанрі «Музичне виконавське мистецтво»; учасник Першого Українського міжнародного фестивалю сучасної української музики, постійним учасником Міжнародного молодіжного фестивалю органної музики ім.Наталії Висіч (м.Ужгород), творчих звітів майстрів мистецтв та художніх колективів Закарпатської області у Києві тощо. Камерний оркестр побував на багатьох престижних сценах України та за кордоном, відвідав відомі європейські фестивалі у Словаччині («Кошицька Ярь», м.Кошіце,), Угорщині (м.Будапешт) та ін. Бере активну участь у мистецькому житті Ужгорода, регулярно виступає у різних куточках Закарпаття.
Репертуарне надбання колективу доволі велике та різноманітне. До нього входять твори світових класиків (Т.Альбіноні, А.Вівальді, Й.С.Баха, В.А.Моцарта, Д.Перголезі, Й. Штрауса, Й.Брамса, А.Дворжака), українських композиторів (Ж.Колодуб, М.Скорика, Д.Задора, І.Мартона, Є.Станковича), кращі зразки представників сучасної композиторської школи Закарпаття (В.Теличка, М.Попенка, А.Затіна, Й.Базела, В.Волонтира).