Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

“Творчі рефлексії” панують у Мукачівському замку (ФОТО)

7 лютого 2020 р., 12:30

Любителям мистецтва варто там побувати

У Мукачівському замку відкрито виставку картин “Творчі рефлексії” молодого митця з Володимира-Волинського Павла Юрчука


{g}

Вчора у картинній галереї Мукачівського історичного музею відбулося відкриття персональної виставки “Творчі рефлексії” молодого митця з Володимира-Волинського Павла Юрчука. Привітати гостя з Волині прийшли представники влади, місцеві художники, друзі Павла Юрчука, які приїхали підтримати талановитого художника.
Щирі слова вітань та побажань плідної праці митцю побажали начальник відділу культури Мукачівської міської ради Ірина Калій, відомий закарпатський художник, член Національної спілки архітекторів України та спілки професійних художників Закарпаття Іван Івановчик, талановита мукачівська художниця Тетяна Рибар, колега по пензлю та друг, адміністратор Мукачівського історичного музею Анатолій Готько, науковий співробітник Мукачівського історичного музею Олександр Цільо.
Присутні мали гарну нагоду ближче познайомитися з талановитим художником, який зізнався, що отримує велику насолоду від творчості, любить експериментувати з жанрами, техніками і формами.
До речі, Павло Юрчук учасник бойових дій на сході України, отримав поранення, далі було лікування, реабілітація. Видужавши, проводив заняття з арт-терапії для поранених в АТО побратимів. Пережите переніс і на полотно - на виставці експонується серія картин на яких представив власний погляд війни. Одну з робіт — картину “Червоні ланцюги зради” Павло вирішив подарувати у музей АТО, який планується відкрити найближчим часом у Мукачівському історичному музеї.
Виставка діятиме у Мукачівському замку два тижні. Тож маємо чудову нагоду поспілкуватись зі світом мистецтва. Автор представив експозицію із тридцяти графічних та портретних робіт, живопису, колажу, інсталяції, які переконливо і яскраво демонструють глибину таланту, багатогранність внутрішнього світу, переживання і захоплення митця.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp