Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Зарплатня активно злітає вгору, що вплинуло на доходи працівників

10 лютого 2020 р., 13:50

Як відомо, в 2019 році реальна зарплатня штатних працівників виросла на 9.8%

На Закарпатті нестача працівників відчувався у всіх базових видах діяльності, і все через те що всі закордоном на заробітках, адже за ту роботу, що люди виконують, за кордоном платять в 10 разів більше ніж у нас.

Як відомо, в 2019 році реальна зарплатня штатних працівників виросла на 9.8%. У Національному банку таке зростання пов’язують, зокрема, з великою кількістю українців, які виїхали за кордон на заробітки.

Про це повідомляється в інфляційному звіті НБУ за січень 2020 року. “Згідно з результатами опитувань підприємств, третина підприємств відзначала недолік робочої сили серед найбільших факторів, що обмежують їх здатність збільшувати виробництво. Це найвище значення за останні роки”, — сказано в звіті.

Слід зазначити, що брак працівників відчувався у всіх базових видах діяльності, а найбільше саме в будівництві та у переробній промисловості.

У Нацбанку додали, що одним з факторів нестачі робочої сили стало значна кількість українців, які поїхали працювати за кордон через більш високу зарплатню.

“Так, в 2019 році кількість українських трудових мігрантів у Польщі оцінювалася майже в 1 млн осіб, Закарпаттці частіше на заробітки, їздять в Чехію, Угорщину, Словаччину, Німетчину, там працює більша частина робітничого класу.

Значна частина трудових мігрантів — представники дефіцитних нині робітничих професій”, – повідомляють в НБУ.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp