Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Майже 3 тисячі сертифікатів форми EUR.1 видала Закарпатська митниця на експорт вітчизняних товарів

16 серпня 2021 р., 11:00

Ось такі реалії

Закарпатська митниця в повному обсязі забезпечує виконання угод про вільну торгівлю, укладених Україною, в частини видачі експортерам сертифікатів з перевезення товарів форми EUR.1 на продукцію українського походження.

Так, впродовж січня-липня 2021 року митницею видано 2982 сертифікати форми EUR.1, що на 676 більше, ніж за аналогічний минулорічний період.

Відтак, експортери отримали сертифікати з перевезення товарів форми EUR.1 на продукцію машинобудівної, автомобільної та швейної галузей, продовольчі консервовані товари, рослинну продукцію, вирощену на території України, вироби з деревини та інші промислові товари.

Українські товари з сертифікатами EUR.1 експортувалися до 24 країн світу. Найбільшу кількість сертифікатів EUR.1 оформлено на поставки до Угорщини, Словаччини, Німеччини, Чехії. Оформлялися сертифікати EUR.1 на поодинокі поставки товарів до Ізраїлю, Естонії, Іспанії, Фінляндії та Великобританії.

Нагадаємо, що сертифікат з перевезення товарів форми EUR.1 видається у випадку, якщо його потрібно пред’явити при ввезенні товарів на митну територію країн ЄС, ЄАВТ, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Чорногорії, Грузії та Ізраїль, як доказ того, що товари українського походження відповідають вимогам правил преференційного походження при застосуванні преференційних ставок ввізного мита.

Отримати сертифікат з перевезення товарів форми EUR.1 можна у посадової особи митниці під час експорту товарів за місцем проведення митного оформлення або після експорту товарів за місцем здійснення митного оформлення або місцем державної реєстрації експортера.

З метою забезпечення спрощеного допуску товарів українського походження на зовнішні ринків з наданням преференційного режиму оподаткування Держмитслужбою на веб-порталі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» запроваджено сервіс перевірки факту видачі сертифікатів з перевезення (походження) товарів форми EUR.1 в режимі реального часу.


Пресслужба Закарпатської митниці

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: [email protected]
Розробка сайту: Victor Papp