Проте, на відміну від двох попередніх, останнє пройшло без прямої участі рятувальників, а в режимі онлайн.
Усі співробітники отримали методичні рекомендації з пожежної безпеки та опрацювали їх самостійно, оскільки в умовах карантину навчання відбувається дистанційно. В навчальному документі особлива увага зверталася в тому числі й на аналіз. Всім учасникам навчального процесу довели, що необережне поводження з вогнем є найчастішою причиною пожеж. А найбільше їх трапляється у житловому секторі. Проте, хоча відсоток пожеж у промисловості незначний, їхній масштаб часто буває катастрофічним.
Співробітники служби також засвоїли навчальні матеріали, що стосувалися класифікації пожеж. Адже, залежно від виду палаючих матеріалів і речовин, їх поділяють на класи А, В, С, О, Е, тобто пожежі твердих речовин, горючих рідин, газів, металів та пожежі, пов’язані з горінням електроустановок. Після цього всі освоїли блок інформації про засоби пожежогасіння та правила їх застосування.
Завершили навчання основами допомоги при опіках та отруєннях продуктами горіння.
Варто відзначити, що на співробітників Служби судової охорони покладені функції тільки первинних дій у разі пожежі, тобто до прибуття підрозділів пожежної охорони. Саме тому викликати аварійно-рятувальні служби потрібно негайно у разі будь-яких пожеж.