А дехто вже розпочав задумовуватись над будівництвом готелів, зрозумівши, що гірський край - туристична родзинка.
Так житель Ужгорода Євген днями продав родині біженців з Луганська свій дачний будиночок. За його словами, до цього він п'ять років не міг розпрощатися з ділянкою, і тепер появі покупців-переселенців дуже зрадів."Молода сім'я з Луганська за три тисячі доларів купила у мене дачу в селищі Нижнє Солотвино. На території в 7,5 сотки - двокімнатний цегляний будиночок. Є також альтанка, а сама ділянка обгороджена дерев'яним парканом. Проведено світло і газ", - розповів Євген .
Крім житла, переселенці також активно цікавляться можливістю відкрити свій бізнес - в основному нові готелі. За словами місцевих жителів, які прибули жителі Донецької області викуповують ділянки і збираються побудувати готелі вже мало не до Нового року.
"Найняли будівельників з місцевих, будуть і персонал набирати - покоївок, кухарів і офіціантів. Я не проти, а от інші вже незадоволені, все-таки у них грошей може бути більше, ніж у нас, і буде конкуренція", - розповіла мешканка Хуста Оксана Карпенко.
У свою чергу ріелтори відзначають, що вихідці з Донбасу дійсно цікавляться нерухомістю на Західній Україні, втім, реальних угод поки не так і багато, більше поки придивляються. За словами ріелторів, в основному переселенці цікавляться дешевим житлом: квартирами і будиночками в передгір'ї вартістю до 20 тисяч доларів. А перевагу жителі Сходу віддають Львову та області, оскільки саме тут завжди спостерігається найбільша кількість туристів.
«Вести»