Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Для ужгородців світ стане ближчим

30 жовтня 2014 р., 13:43

10 листопада у місті відкриють візовий центр.

Чеська Республіка розпочинає роботу п’яти візових центрів в Україні. Візові центри в Києві, Одесі і Дніпропетровську будуть відкриті 3 листопада, а візові центри у Львові та Ужгороді розпочнуть роботу – 10 листопада.
У візових центрах прийматимуться заяви на короткострокові шенгенські візи. З відкриттям центру закарпатцям вже не доведеться їздити у Львів для подання документів на шенгенські візи.

«Про відкриття візового центру Чеської Республіки в Ужгороді ми домовлялися ще минулого року. Міністр закордонних справ Чехії Любомир Заоралек, перебуваючи на Закарпатті вже анонсував його відкриття 10 листопада», - повідомив голова Закарпатської облради Іван Балога.

Також керівник ради зазначив, що завдяки цьому закарпатці матимуть змогу ефективніше оформляти шенгенські візи Чеської Республіки. «Не потрібно буде їздити у Львів. У візовому центрі збиратимуть документи, і доставлятимуть їх у генеральне консульство. Так само у нас вже зробили поляки, які минулоріч теж відкрили візовий центр в Ужгороді», - констатував Іван Балога.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp