Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Столичні вулиці стали іншими

13 листопада 2014 р., 21:45

Бо змінили свої назви...

У столиці перейменували вулиці, назви яких були пов'язані з епохою тоталітаризму.
Київська міська рада перейменувала три вулиці і повернула історичні назви семи столичних вулицях. За таке рішення проголосували 80 депутатів на засіданні Київради у четвер, 13 листопада.

"Це назви вулиць (які перейменовуються - ред.), які мають відношення до епохи тоталітаризму", - пояснив секретар Київської міської ради Олексій Резніков. Він також повідомив, що вже підготовлено проект рішення про перейменування частини вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної сотні, і він буде винесений на затвердження Київради вже на наступне пленарне засідання.

Зокрема, перейменовані вулиця Горького на вул. Антоновича, вул. Червоноармійська на вул. Велику Васильківську, провулок Чекістів на провулок Костя Гордієнка (від вул. Пилипа Орлика до тупика).

У Києві підготували перейменування 26 вулиць

Також Київрада повернула історичну назву вул. Антищенка, перейменувавши її на Левандовську, вул Вєтрова - на вул. Назарівську, вул. Воровського - на вул. Бульварно-Назарівську, вул. Дмитрова - на вул.. Ділову, вул. Івана Клименка - на вул. Преображенську, вул. Андрія Іванова - на Бутишів провулок.

Крім того, Київрада перейменувала площу Фрунзе, повернувши їй історичну назву - Петропавлівська.

Як повідомляв Кореспондент.net, 2 жовтня Київська міська державна адміністрація винесла на громадське обговорення проекти перейменування 13 вулиць з "радянськими" назвами у семи районах Києва.

Зазначимо, на перейменування тільки однієї вулиці Києву доведеться витратити десятки тисяч гривень.

Кореспондент

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp