Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді освятять пам’ятник Марії Терезії

26 грудня 2014 р., 17:45

Встановлять його у першому в Україні приватному сквері.

У понеділок, 5 січня, о 12.00 розпочнеться освячення пам’ятника Марії Терезії, що постав разом із першим в Україні приватним сквером, заснованим родиною Панових, навпроти Кафедрального собору на вул. Капітульній в Ужгороді. Опісля церемонії відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ за участі міністра уряду України та представника уряду Угорщини.

Пам'ятник Марії Терезії, яка зіграла визначну роль в історії Ужгорода, претендує на символ його ренесансу, оскільки місто сьогодні переживає не найкращу сторінку своєї історії. Меценати, завдяки яким створено перший в країні приватний сквер, презентують і ряд барельєфів, що увіковічнюють знакових для Ужгорода людей.

Журналісти дізнаються і про ряд інших новацій, започаткованих із відкриттям скверу та поспілкуються із високопоставленими гостями, що завітають до Закарпаття спеціально з нагоди відкриття скверу.

Після освячення, прес-конференція відбудеться у приміщенні Ужгородського замку.

Запрошуються представники усіх ЗМІ.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp