Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

За сквером Марії Терезії в Ужгороді "стежить" охорона

23 липня 2015 р., 10:40

В цьому вже рік допомагає відеонагляд.

Сквер Марії Терезії, що на Капітульній, навпроти Кафедрального собору греко-католицької єпархії – пам’ятка архітектури, зона духовного відпочинку. За спокоєм та безпекою у ньому вже майже рік пильнують працівники Державної служби охорони – з допомогою відеонагляду.

 

Допомогли облаштувати сквер єпархії місцеві меценати, а керівництво УДСО при УМВС України в Закарпатській області, в свою чергу, погодилось безкоштовно наглядати за порядком на його території.

- Це соціальний проект. Відеокамери, які облаштовано в сквері, підключені до Центрального пульту спостереження ДСО, - розповів старший інспектор відділу технічної служби УДСО при УМВС в Закарпатті Сергій Кухта. – Щосекунди чергові пульту стежать за дотриманням порядку на території. Й, в разі помічення правопорушень, відправляють наряд групи затримання. Добре й те, що з камер видно вхід у кафедральний собор.

- За час, поки зведено скверик та встановлено відеонагляд, вже траплялося кілька випадків, коли нарядам групи затримання ДСО доводилось туди виїжджати, - додає Сергій Кухта.


Правопорушення вдалось попередити, і все завдяки тому, що є можливість стежити за порядком. Ужгородці переконані – система відеоспостереження значно б зменшила ріст злочинності.

- В Європі відеонагляд – це нормальне явище, і я абсолютно не проти, аби це було законоприйнято і в Україні. Уявіть, якби була можливість встановити відеонагляд на всіх вулицях міста, то чимало злочинів вдалося б попередити. Хоча, якщо я не помиляюсь, ще рік тому така система відеоспостереження в Ужгороді вже працювала, - зауважив житель міста пан Василь.

Жителі міста сподіваються, що у подальшому існуючу систему відеоспостереження таки буде відновлено, що надасть можливість вчасно попереджувати різного роду правопорушення, а, у випадку їх скоєння, в найкоротші терміни їх розкривати.

УДСО при УМВС України в Закарпатській областіОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp