Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді проводять спецоперацію «Нагляд»

23 січня 2015 р., 15:55

Міліціонери перевірили 130 колишніх злочинців

У період з 15 по 29 січня поточного року на території міста Ужгорода проводиться операція під умовною назвою «Нагляд». Метою профілактичних заходів є активізація індивідуально-попереджувальної роботи з раніше судимими особами. 

За час операції здійснено 130 перевірки поведінки та способу життя раніше засуджених осіб за вчинення ними тяжких чи особливо тяжких злочинів. Під час перевірок дільничними інспекторами міськвідділу міліції було виявлено шість фактів порушень правил адміністративного нагляду, передбачені статтею 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил адміністративного нагляду), яка передбачає штрафні санкції. Застосовуються до осіб, відносно яких за постановою суд встановлено адміністративний нагляд у таких випадках: неявка за викликом органу внутрішніх справ у вказаний термін і ненадання усних або письмових пояснень з питань, пов'язаних з виконанням правил адміністративного нагляду; неповідомлення працівників органу внутрішніх справ, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи чи проживання або про виїзд за межі району (міста) у службових справах; порушення заборони виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу; порушення заборони перебування у визначених місцях району (міста) або нереєстрація в органі внутрішніх справ. 

Також, слідчим відділом Ужгородського міськвідділу міліції відкрито два кримінальні провадження передбачені статтею 395 Кримінального кодексу України (Порушення правил адміністративного нагляду), передбачає покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців. Застосовується до осіб, відносно яких за постановою суд встановлено адміністративний нагляд у таких випадках: самовільне залишення місця проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду та неприбуття без поважних причин у визначений строк до обраного місця проживання особи у разі звільнення з місць позбавлення волі. 

За період проведення операції на облік поставлено двоє раніше засуджених осіб. 

Робота в даному напрямку триває. 
Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp