Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Шоколадний заєць, курка та унікальна писанка - мукачівський шоколатьє здивував пасхальними витворами (ФОТО)

9 квітня 2015 р., 19:10

Ідею основного витвору - писанки з петриківським розписом - майстер виношував декілька років

Оригінальні шоколадні великодні скульптури підготували до свята мукачівські шоколатьє. Закарпатські журналісти під час Солодкої Великодньої екскурсії відвідали кілька кондитерських закладів у Мукачеві та Ужгороді Кондитерського дому Бондаренка, де виставлені цьогорічні незвичайні вироби.

Найяскравіша – метрова писанка, на яку пішло понад 22 кг чорного та 1 кг білого шоколаду. Скульптура оформлена петриківським розписом теж з шоколаду з додаванням харчових фарбників. Ігор Заріцький, шоколатьє Кондитерського дому Бондаренко, каже, що цю ідею виношував давно, цього року її вдалося реалізувати. Символізує шоколадний шедевр Україну. «Робили писанку протягом тижня, це кропітка ручна робота. Символізує наша писанка Україну -- велику і могутню, красиву і мальовничу, квітучу, яка тягнеться до мирного неба і сонечка», - каже Ігор Заріцький.

Ще одна скульптура, на яку пішло чимало шоколаду, - весела курка, яка захищає своє пташеня. Курячу тематику продовжено також в іншій скульптурі, зроблену з вже з цукрової пудри та карамелі. В Ужгороді майстри встановили метрового шоколадного зайця з яскравою морквиною вагою 15 кг, прототипом став виріб відомого французького кондитера Алекса Сансана, який вже схвалив роботу закарпатців. «Скульптура в Ужгороді була спонтанною, - розповідає шоколатьє, - смішна, дитяча. Ми виготовили також багато маленьких веселих скульптурок».

{g}

За словами шоколатьє, цього року закарпатці особливо активно замовляють шоколадні великодні вироби, мабуть-таки солодкого бракує. «Навіть у скрутні часи люди не повинні відмовлятися від солодкого, особливо діти, які так радіють численним писанкам, зайчикам, каченятам з шоколаду», - кажуть мукачівські шоколадні майстри.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com