Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Київ попросить ООН скерувати на Донбас оціночну місію щодо миротворців

10 квітня 2015 р., 19:21

У МЗС вважають, що сьогодні є всі можливості для направлення в Україну оціночної місії.

У МЗС України вважають, що сьогодні є всі можливості для направлення в Україну оціночної миротворчої місії ООН на Донбас.

Про це повідомив в ефірі 5 каналу спікер МЗС України Євген Перебийніс.

За його словами, процес направлення в Україну миротворчої місії триває й останнім часом перейшов у "вельми конкретну фазу".

"Йде обговорення як у рамках ООН, так і ЄС. Ми це обговорюємо з усіма партнерами, і сигнали, які ми отримуємо, свідчать, що більшість підтримують або відразу цю ідею, або вони не виступають категорично проти цієї ідеї", - сказав Перебийніс.

За словами представника МЗС, найближчим часом має відбутися в рамках ООН черговий раунд обговорення цієї пропозиції.

"Я думаю, що ми будемо переходити до більш конкретних рішень на рівні Генерального секретаря ООН. Зокрема, ми вважаємо, що зараз є всі можливості для направлення в Україну оціночної місії ООН для того, щоб вони на місці визначили потреби, які можуть торкатися цієї місії", - сказав Перебийніс.

Як повідомляв Корреспондент.net, 17 березня Верховна Рада підтримала президентський проект постанови про звернення до Ради безпеки ООН і Ради Європейського Союзу про розгортання на території країни міжнародної операції з підтримки миру і безпеки. Представництво України при ЄС передало керівництву Євросоюзу звернення Верховної Ради щодо миротворців.

У Росії заявили, що готові розглянути присутність миротворців на Донбасі у разі, "якщо сторони конфлікту зацікавлені в цьому". Водночас раніше в Росії повідомили, що не голосуватимуть в ООН за скерування миротворців в Україну.

Україна виступає категорично проти присутності представників Росії в складі будь-яких місій на сході країни.

Кореспондент

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com