Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

До весняного Ужгорода прийшла «Тернова осінь» (ФОТО)

15 травня 2015 р., 11:00

Виставка стартувала вчора, 14 траня.

14 травня в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Йосипа Бокшая відбулося відкриття XVI Міжнародної фотовиставки «День-2014». Її символом став терен як утілення важкого шляху, яким нині йде Україна.

 

В Ужгороді цей захід проводиться вперше. Під час фотовиставки презентують роботи переможців щорічного фотоконкурсу, який організовує видання ще з 1999-го року.

Урочисто відкривали виставку редактор газети «День» та головний організатор конкурсу Лариса Івшина, директор музею Франциск Ерфан, головний редактор видання «Срібна Земля – Фест», власкор газети «День» Василь Ільницький та Борис Кузьма – голова Закарпатської організації Національної спілки художників України. Вони підкреслили значущість подій в України 2014 року, котрі пройшли через об’єктиви фотографів. Організатори експозиції запросили гостей переглянути роботи та надали їм можливість обрати переможця номінації «Глядацькі симпатії».

«Рада бачити тут людей різного віку. Стільки відвідувачів ще раз засвідчує те, як активно Ужгород відгукнувся на пропозицію проведення заходу. По дорозі до музею звернула увагу на нашу афішу, що була на вітрині центральної книгарні. Для мене така реакція є ознакою відродження розумного простору в країні», – коментує подію пані Івшина.

На відкритті фотовиставки були присутні студенти й викладачі Ужгородського університету, Закарпатського культосвітнього коледжу мистецтв, учні й педагоги шкіл, читачі видання «День», закарпатські воїни.

Бібліотекам університету, коледжу та шкіл часопис «День» подарував комплекти книг, які щороку випускає газета. З подякою за цінні подарунки виступила проректор УжНУ Мирослава Лендьел. Від імені школярів вдячність висловила голова медіацентру учнівського самоврядування Марія Сенькович. Інші гості могли придбати ці книги під час розпродажу, що тривав паралельно з виставкою.

Представлені на експозиції фотографії виконані на високому професійному рівні. Головними темами є події на Майдані та війна на Сході України – те, чим жила країна торік. Пані Івшина звернула увагу присутніх на дві роботи під єдиною назвою «Портрет українця: еволюція образу», що ввійшли до фотоальбому газети. Представлені були й такі роботи учасників, які щороку підкорююють серця журі, – світлини на теми кохання, батьків і дітей, сили духу людей з обмеженими можливостями тощо.

Виставка триватиме до кінця травня – з вівторка до неділі. Тож усі охочі зможуть на власні очі оцінити майстерність переможців фотоконкурсу газети «День».

Антоніна Чундак для Медіацентру

 УжНУ Фото Наталії КаралкіноїОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com