"Говерла та "Дніпро" в Ужгороді рахунок так і не відкрили

31 травня 2015 р., 10:20

Закінчили, як і почали - 0:0.

Володіючи незаперечною перевагою у другому таймі, дніпропетровці задовольнялись нічиєю в Ужгороді.«Говерла» - «Дніпро» - 0:0

Незважаючи на думку В’ячеслава Грозного про різний клас супротивників, господарі були доволі мотивовані показати хороший футбол. Нехай в ужгородців при створенні атак виходило не дуже багато, але до перерви і «Дніпро» нічого не зміг створити. Це при тому, що окремих учасників фіналу Ліги Європи УЄФА Мирон Маркевич все ж таки кинув у бій з перших хвилин. Втім, справжній тиск на ворота Максима Коваля розпочався лише після перерви, до того ж з часом тренери посилили середній клас гостей ще й виходом на заміну Руслана Ротаня та Євгена Коноплянки. А от рокіровка від закарпатців, коли з поля пішов Сергій Мякушко, а вийшов Іван Родіч, навпаки, послабила колектив господарів.

Доволі солідний список тих гравців, які могли вивести «Дніпро» уперед, тоді як, за великим рахунком, на протилежній половині поля Денис Бойко не напружувався: принаймні, влучних ударів від суперника він так і не дочекався. Але найнебезпечніший у білій формі Дмитро Хльобас одним з ударів зачепив стійку. А от Євген Бохашвілі, Павло Ксьонз, Валерій Федорчук, Коноплянка, Євген Селезньов (він все ж таки провів останній матч сезону, попри травму), Денис Баланюк штурмували ужгородську рамку. Дехто з них це робив по кілька разів. А останній шанс принести перемогу ударом через себе у компенсований час втратив Баланюк. Тож нічия, навіть без врахування паралельного матчу «Шахтаря», остаточно сповістила дніпропетровців, що вони стали володарями бронзових нагород.