Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородці можуть подавати кандидатури тренерів та спортсменів на виплату грошових винагород

21 листопада 2020 р., 13:00

Цікаво знати

В Ужгороді можна подавати кандидатури спортсменів та їхніх тренерів на виплату одноразових грошових винагород із міського бюджетуУправління культури, молоді та спорту Ужгородської міськради просить ДЮСШ, спортивні клуби, федерації, громадські організації Ужгорода фізкультурно-спортивного спрямування із 20 листопада до 10 грудня 2020 року включно подати кандидатури спортсменів та їхніх тренерів, які зайняли призові місця на змаганнях не нижче чемпіонату України в 2020 р., на виплату одноразових грошових винагород.Необхідні документи:- клопотання організації спортивної спрямованості на винагороду, що повинно містити прізвище, ім’я, по батькові претендента (спортсмена\тренера), дату його народження, адресу реєстрації місця проживання та номер телефону;- згода на збір та обробку персональних даних;- витяг із протоколу змагань (обов’язково зазначити прізвище тренера та кількість учасників);- копія паспорта (ID- карти) та ідентифікаційного коду.У разі подання ID-карти додається копія довідки про реєстрацію місця проживання.Документи надсилати на електронну адресу:kultura@rada-uzhgorod.gov.uaКонтактні телефони: 0312613295, 0951455622, 0505558499.

Звертаємо увагу, що спортсмен не має права одночасно отримувати стипендію та грошову винагороду Ужгородської міської ради за результатами 2020 року.
Ужгородська міська рада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp