Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Що мають знати цьогорічні абітурієнти

4 червня 2015 р., 10:22

Прийом документів для вступників - стартував.

Вищі навчальні заклади України розпочали приймати від абітурієнтів документи для вступу. Нинішнього року абітурієнти мають право подати документи до п’яти вищих навчальних закладів і на три спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей). Прийом документів у осіб, які для вступу на навчання повинні проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, завершується о 18.00 24 липня. 

Творчі конкурси проводяться в кілька сесій, з 21 липня до 1 серпня 2015 року. Прийом документів у осіб, які повинні складати вступні іспити або проходити співбесіду у вищих навчальних закладах, закінчується о 18.00 24 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться розпочинаючи з 25 липня до 1 серпня 2015 року. Прийом документів в усіх інших абітурієнтів, які вступають у ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, завершується 1 серпня о 12.00. 

Строки формування рейтингових списків і зарахування: Рейтинговий список абітурієнтів, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікацийного рівня молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше 12.00 2 серпня 2015 року. Рейтинговий список формується на підставі визначених вступником пріоритетних спеціальностей. Вибір вступниками місця навчання здійснюється відповідно до зазначених пріоритетів до 18.00 6 серпня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 7 серпня. Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 8 серпня. Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за кошти фізичних і юридичних осіб (контракт) відбувається не пізніше 14 серпня 2015 року. 


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp