Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Прокуратура звернулася до суду з позовами задля встановлення законності у сфері земельних правовідносин

21 липня 2015 р., 11:15

Порушень накоїли майже на 18 мільйонів

За результатами виявлених порушень щодо недоотримання коштів до бюджету, прокуратурою міста Мукачева до господарського суду Закарпатської області заявлено три позовні заяви до суб’єктів господарювання міста про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок нормативно грошова оцінка яких становить майже 18 млн. грн.

Прокуратурою міста Мукачево вживаються заходи щодо приведення правочину, а саме договору оренди земельних ділянок у відповідність до чинного законодавства, що у свою чергу призведе до додаткового отримання місцевим бюджетом коштів, позитивно вплине на надходження коштів до місцевого бюджету.Як повідомив заступник прокурора міста Михайло Пантьо, прокуратура міста стала на захист територіальної громади міста Мукачево щодо внесення змін до договорів оренди земельних ділянок в частині збільшення орендної плати за використання земельних ділянок у зв’язку із збільшенням їх нормативної грошової оцінки.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

защокин 21.07.2015 11:29 IP: 76.187.111.78
сперва жиды- прокурорами разокрали украинскую землю а теперь вместе жидами-судьями перераспределяют землю между собой , будет где народу Украины навести порядок .

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com