Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Прокуратура вимагає повернути землі одній із ОТГ

16 листопада 2018 р., 10:30

Взялися за справу

Прокуратурою Закарпатської області оскаржено рішення Виноградівського районного суду, яким було відмовлено у задоволенні позову про повернення територіальній громаді понад 2 га земель сільськогосподарського призначення, незаконно виділених у приватну власність.Так, установлено, що на сесії сільської ради надано у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства двом громадянам, - близькими родичами сільського голови, який приймав участь у прийнятті радою відповідних рішень.

Постановою суду у справі про адміністративне правопорушення посадовця визнано винним у вчиненні корупційного діяння щодо неповідомлення особою про наявність у нього реального конфлікту інтересів.Вподальшому, керівником відповідної місцевої прокуратури пред’явлено позовну заяву про скасування рішень ради та про повернення земель у власність громади.Однак, незважаючи на імперативну норму ч.1 ст.67 Закону України "Про запобігання корупції" про те, що нормативно-правові акти, рішення, видані (прийняті) з порушенням вимог цього Закону, можуть бути визнані незаконними в судовому порядку за заявою заінтересованої фізичної особи, серед інших у т.ч. прокурора, місцевий суд відмовив у задоволенні позовних вимог.Порушення цього Закону при прийнятті рішення органом місцевого самоврядування є безумовною підставою для визнання незаконним такого рішення та автоматичного його скасування.Відтак, прокуратура області оскаржила дане судове рішення до Закарпатського апеляційного суду та вимагає повернути територіальній громаді понад 2 га земель сільськогосподарського призначення, незаконно виділених у приватну власність.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com