Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород прийме матчі Чемпіонату Європи з регбі

22 липня 2015 р., 10:56

Керівництво області взялось за належну організацію змагань

В облдержадміністрації пройшло засідання оргкомітету за участі керівництва ОДА та облради щодо проведення найбільш масштабних спортивних змагань, які пройдуть в Ужгороді вже найближчим часом. Одним із пріоритетних напрямків діяльності управління молоді та спорту є якісне проведення змагань всеукраїнського та міжнародного рівня. Візит заступника міністра підтвердив наміри Міністерства молоді та спорту перенести велику частину змагань саме в Ужгород. Про це також нагадав заступник голови ОДА Михайло Рівіс.

Зокрема важливою спортивною подією цього літа стане проведення в Ужгороді матчів Чемпіонату Європи з регбіліг за участю збірних України та Хорватії.

Керівництвом області надано доручення щодо якісного проведення змагань, зокрема щодо належної організації матчів, медичного супроводу тощо. Начальник управління наголосив на тому, що в області не так багато місць, де можна провести змагання високого рівня. "За результатами попередніх робочих нарад було запропоновано провести міжнародні матчі на футбольному полі "Спартак", - зазначив Денис Ман. - У нас на жаль не так багато полів, які б мали можливість приймати матчі такого класу. Але варто відмітити, що основні побоювання навколо цих матчів - у тому, що дитяче футбольне поле може потребувати відновлення. Пропоную дати доручення федерації відновити поле. Якщо необхідно діяльність комісії з оцінки стану поля до та після матчу - ми це в робочому режимі зробимо".

Заступник голови ОДА особисто взяв на контроль питання про відновлення поля. Разом з тим він наголосив, що іміджеві спортивні заходи для Закарпатської області сьогодні вкрай важливі.

Ігри пройдуть 31 липня о 18 годині та 2 серпня о 12 годині. Збірна України запрошує закарпатських вболівальників на матчі з хорватами.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp