Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Про відпустку та сплачені «спрощенцями» 107 мільйонів

12 серпня 2015 р., 12:03

Податковий кодекс України надає право «спрощенцям» йти у відпустку й не сплачувати податок.

Це стосується тих платників єдиного податку першої і другої груп, котрі не використовують працю найманих осіб.

Не сплачувати податок на час відпустки «єдинщики» можуть раз на рік протягом одного місяця. Для цього їм необхідно подати заяву в податкову інспекцію у довільній формі.

Згідно із нормами Податкового кодексу України, платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок авансовими внесками не пізніше 20 числа поточного місяця. Щоб уникнути порушення терміну сплати авансових платежів фахівці ДФС області рекомендують заздалегідь повідомляти про те, що ви вирішили скористатись своїм правом на щорічну відпустку.

Варто зазначити, що протягом січня-липня 2015 року єдиного податку до бюджетів міст, сіл та селищ Закарпатської області фізособами та юрособами спрямовано 107 млн 555 тис. грн. Надходження єдиного податку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились на 16 млн 203 тис. грн.

Традиційно основну суму єдиного податку сплачують фізичні особи підприємці – це майже 85 млн 213 тис. грн.


Нагадуємо, що найбільш значимими новаціями для «спрощенців» у цьому році стало зменшення кількості груп, зниження відсоткових ставок та розширення кола платників.

Так, замість шести груп платників єдиного податку тепер діють чотири. До того ж перші дві групи, як і раніше, можуть обирати лише фізичні особи – підприємці, третю – усі суб'єкти господарювання, які відповідають умовам роботи на спрощеній системі. У четвертій групі можуть працювати винятково юридичні особи – сільгоспвиробники з часткою сільгоспвиробництва за попередній податковий ( звітний) рік 75% і більше.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp