Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві розгорівся скандал через будівництво у центрі міста

28 серпня 2015 р., 11:26

Додатковий поверх почали зводити ще на початку літа

Будівництво багатоквартирного житлового будинку по вулиці Космонавта Бєляєва, 5 викликало жваве обговорення у містян. А все через висоту будинку, який перевищує будівлі історичного ядра центру міста.

Розглянувши заяви громадян та клопотання підприємств і організацій, керуючись ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради прийняв рішення припинити будівництво багатоквартирного будинку, повідомляє PMG.ua.

"На виконання протоколу архітектурно-містобудівної ради №6/2015 від 18.08.2015 року Дочірньому підриємству “Стар” припинити будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул.Космонавта Беляєва, 5 в місті Мукачево в зв’язку з невідповідністю проектно-кошторисній документації до надання відповідних матеріалів щодо перевірки управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції в Закарпатській області на вищезгаданому об’єкті", – йдеться в рішенні, підписаному мером міста Золтаном Ленд’єлом.

{g}

Дочірньому підприємству “Стар” доручено переглянути проект намірів забудови даного багатоповерхового житлового будинку у відповідності до вимог ДБН В.2.2-15-2005 (в частині обмеження поверховості), так як земельна ділянка розміщена в центральній частині міста в зоні регулювання забудови історичного ядра міста і потребує дотримання вимог історико-містобудівного обгрунтування.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp